401
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 357: | Line 357: | ||
|[[Ooba Charm]] | |[[Ooba Charm]] | ||
|Start with '''3''' {{Stat|Snow}} | |Start with '''3''' {{Stat|Snow}} | ||
|- | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |- | ||
|{{CharmArt|Trash Charm}} | |{{CharmArt|Trash Charm}} |
edits