Template:MainLinksTop: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|style="text-align:right;" | [https://www.nintendo.com/store/products/wildfrost-switch/ Switch Version]: | |style="text-align:right;" | [https://www.nintendo.com/store/products/wildfrost-switch/ Switch Version]: | ||
|style="text-align:left;" | '''[[Version_History#Switch|1.1.0 (Released 18 December 2023)]]''' | |style="text-align:left;" | '''[[Version_History#Switch|1.1.0 (Released 18 December 2023)]]''' | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DeadpanGames.Wildfrost Android]/[https://apps.apple.com/app/wildfrost/id6462882621 iOS Version]: | |||
| style="text-align:left; vertical-align:top;" | '''[[Mobile Version_History|1.1.1 (Released 11 April 2024)]]''' | |||
|} | |} | ||
|}<noinclude>[[Category:Templates]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Templates]]</noinclude> |