401
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|rowspan = 4|'''Wave 1''' | |rowspan = 4|'''Wave 1''' | ||
|1 [[Dungrok]], 1 [[Gunkback]], 1 [[Gunk Gobbler]], 1 [[Blaze Beetles]] | |||
|- | |- | ||
|1 [[Gunkback]], 1 [[Dungrok]], 1 [[Gunk Gobbler]], 1 [[Blaze Beetles]] | |1 [[Gunkback]], 1 [[Dungrok]], 1 [[Gunk Gobbler]], 1 [[Blaze Beetles]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[Dungrok]], 1 [[Gunkback]], 1 [[Blaze Beetles]], 1 [[Gunk Gobbler]] | |1 [[Dungrok]], 1 [[Gunkback]], 1 [[Blaze Beetles]], 1 [[Gunk Gobbler]] | ||
|- | |||
|1 [[Dungrok]], 1 [[Gunkback]], 1 [[Gunk Gobbler]], 1 [[Blaze Beetles]] | |||
|- | |- | ||
|rowspan = 4|'''Wave 2''' | |rowspan = 4|'''Wave 2''' |
edits